Hakkımızda

fiyatlarine.com 7 Gün 24 saat güncellenen Altın , Akaryakıt , Döviz , Araba , Ürün fiyatlarını anlık olarak canlı takip edebileceğiniz bir fiyat arama motorudur. Mağazaların indirim, kampanya, zam haberlerini ve piyasalardaki son durumu, çevrimiçi alışveriş mağazalarını takip ederek indirime giren ürünleri listeleyen bir web sitesi ve arama motorudur.

Canlı altın sayfası altın yatırımcıları için hazırlanmış, altın piyasasına dair son gelişmeleri, haberleri en son güncel altın fiyatlarını yansıtmayı ilke edinmiş olup sizlere altın piyasasının en canlı verilerini sunmaktadır. canlı altın ons fiyatı , Gram altın, çeyrek altın, Cumhuriyet altını ve ziynet altınlar olan tam, yarım, büyük, küçük gibi altın çeşitlerinin fiyatına dair bilgileri güncel şekilde takip edebilirsiniz.

Canlı döviz sayfası döviz yatırımcıları için hazırlanmış, döviz piyasasına dair son gelişmeleri, haberleri en son güncel döviz fiyatlarını yansıtmayı ilke edinmiş olup sizlere döviz piyasasının en canlı verilerini sunmaktadır.ABD Doları , Euro, İngiliz Sterlini, Kanada Doları, Avustralya Doları, İsviçre Frangı, Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi, Rusya Rublesi, Hindistan Rupisi, Norveç Kronu, İsveç Kronu, Danimarka Kronu, Hong Kong Doları, Çin Yuanı ve Suudi Arabistan Riyali gibi döviz çeşitlerinin fiyatına dair bilgileri güncel şekilde takip edebilirsiniz.