3 Eylül 2023 Pazar Kripto Paralar Son Durum
3 Eylül 2023 Pazar Kripto Paralar Son Durum

3 Eylül 2023 Pazar Kripto Para fiyatları ne oldu? , BTC XRP CYBER Son Durum

2 dakika, 6 saniye okuma süresi

3 Eylül 2023 Pazar Kripto Para fiyatları ne oldu

Dijital çağın hızla yükselişiyle birlikte, kripto paralar da finansal dünyada büyük bir etki yaratmaya devam ediyor. 3 Eylül 2023 Pazar gününün kripto para piyasası, yatırımcıların ve meraklıların dikkatini çekiyor. Bu makalede, kripto para piyasasının son güncellemelerini, popüler kripto paraların fiyatlarını ve genel olarak kripto para dünyasının nabzını yoklayacağız.

3 Eylül 2023 Pazar gününe piyasalar büyük ölçüde yatay başladı. Yatırımcı hissiyatının güçlü biçimde toparlanamayışı negatif performansı besliyor. Bununla birlikte BTC 26.000 dolar altı kapanışlarla endişeyi artırıyor. Glassnode haberiyle yükselen fiyatların daha yüksek seviyelerde güçlü kalamayışı bu negatif hissiyattan ötürüdür. Yükselişe inanmayan yatırımcıların borsalarda gönderdiği BTC’ler kar satışlarına konu olduğu için fiyatın düştüğüne şahit olduk.

BTC ve Altcoinler Güncel Durum
Salı günkü müjdeye rağmen BTC 7 gün öncesine göre neredeyse aynı yerinde duruyor. Piyasa değerine göre en büyük kripto paralar arasında dikkat çeken varlıksa XRP Coin’dir. Fiyat 7 gün öncesine göre yaklaşık %5 oranında düştü ve 0,5 dolarlık kritik direnci altına inip çıkmaya devam ediyor. Temmuz ayındaki zaferin ardından Ripple (XRP) Coin yatırımcıları kazançlarının bariz biçimde sıfırlandığını gördü.

Diğer taraftan Telegram destekli TON Coin haftalıkta %11 artışla en büyük 11’inci kripto para konumuna yükseldi. XDC, MIOTA, RUNE da 1 hafta öncesine göre çift haneli yükseliş yaşayan altcoinleri temsil ediyor.

Haftalıkta %10’un üzerinde kayıp yaşayan altcoinler ise SUI, HBAR, KCS, PEPE, GMX ve ASTR oldu. Dün öğleden önce CYBER fiyatı birkaç günlük etkileyici rallisinin zirve bölgesine yakındı.

CyberConnect (CYBER) fiyatı bugün azaldı.

CyberConnect (CYBER) fiyatı $458.590.256,09 24 saatlik işlem hacmiyle bugün $7,31 şeklindedir. Bu durum son 24 saat içinde fiyatta -47,10% azalış ve son 7 günde fiyatta 96,16% artış anlamına geliyor. Dolaşımdaki 11 Milyon CYBER arzıyla CyberConnect, $80.586.440 piyasa değerine sahiptir.

CyberConnect (CYBER) günlük işlem hacmi nedir?

CyberConnect (CYBER) işlem hacmi, son 24 saatte $371.825.851 olmuştur ve bu durum önceki güne göre -42,60 % azalış anlamına gelmekte piyasa aktivitesinde güncel bir düşüş sinyali vermektedir.

İlginizi çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir